facebook
instagram
allegro
olx
Transport kontenerów

Chcesz, by zakupiony kontener został dostarczony w wybrane miejsce? Pomożemy w tym! Dzięki współpracy z Romek Transport Sp. z o.o. jesteśmy w stanie zapewnić szybki i bezpieczny transport towarów.

Kontenery KATAMI – współpraca z firmą transportową

Dewizą Romek Transport Sp. z o.o. jest „Solidnie i na czas”. Przedsiębiorstwo działa na rynku od 2001 roku. Posiada niezbędne uprawnienia w postaci certyfikatów i licencji. Firma dysponuje pojazdami z HDS, dzięki czemu jest w stanie świadczyć usługi z zakresu transportu kontenerów. Hydrauliczne dźwigi samochodowe ułatwiają i przyspieszają pracę podczas rozładunku, załadunku, przenoszenia i ustawiania towarów. We współpracy z Romek Transport Sp. z.o.o., oferujemy transport kontenerowy na terenie Polski i Unii Europejskiej.

Oferujemy :

  1. usługi transportowe kontenerów pojazdami z HDS
  2. usługi załadunku i rozładunku HDS kontenerów
  3. przestawianie, ustawianie kontenerów
  4. transporty sprawne, zgodne z ustalonym terminem, fachowo i rzetelnie

 

Romek Transport Sp. z o.o. — przewóz kontenerów budowlanych

Jeśli stawiasz terminowość na pierwszym miejscu, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu przez firmę transportową gwarantujemy szybki i sprawny przewóz kontenerów. We współpracy z Romek Transport Sp. z o.o. zapewniamy kompleksową realizację usług. Z roku na rok rynek transportu kontenerowego rozwija się, co wpływa na jego konkurencyjność. To, co wyróżnia Romek Transport Sp. z o.o. na tle innych firm transportowych przewożących kontenery, to indywidualne podejście do Klienta. Gwarantujemy profesjonalny przepływ informacji na temat stanu ładunku.

Transport kontenerów socjalnych — jakość przede wszystkim

Transport kontenerowy to rozwiązanie, które cieszy się coraz większą popularnością na arenie międzynarodowej. Szukasz przedsiębiorstwa świadczącego usługi z zakresu przewozu kontenerów transportowych posiadającego specjalistyczną wiedzę? Skontaktuj się z nami. Zespoły Firmy Handlowo-Usługowej KATAMI oraz Romek Transport Sp. z o.o. tworzone są przez ludzi i ich doświadczenia. Dzięki temu współpracując z nami otrzymujesz transport kontenerów biurowych na najwyższym poziomie. Zwracamy szczególną uwagę na to, by usługi z zakresu przewozu kontenerów były jakościowe. Gwarantujemy, że obiekt zostanie przewieziony bezpiecznie w wybrane miejsce. Wszystkie ładunki przewożone przez Romek Transport Sp. z o.o. są ubezpieczone.