facebook
instagram
allegro
olx
Home >> Cechy naszych kontenerów

Budownictwo kontenerowe stanowi ekonomiczną alternatywę dla tradycyjnych, murowanych budynków. Dlaczego warto zdecydować się na domy tego typu? Oto przykładowe korzyści wynikające z zastosowania technologii kontenerowej.

 • mobilność – domy kontenerowe nie są trwale połączone z gruntem. W przeciwieństwie do budynków powstałych metodami tradycyjnymi, istnieje możliwość przemieszczenia ich z miejsca na miejsce.
 • szybki czas realizacji – domy kontenerowe są konstrukcjami, które można postawić na działce w zaledwie parę tygodni. Wynika to z faktu, że obiekty te powstają z gotowych elementów.
 • możliwość rozbudowy poprzez dołączanie kolejnych kontenerów – posiadamy kontenery w różnych rozmiarach – są to 5×3, 6×3, 7×3 oraz 8×3. Inwestor, który zdecyduje się na postawienie obiektu o większej powierzchni, może połączyć ze sobą kilka kontenerów (np. 2 kontenery 6×3)
 • wysoka jakość elementów składowych – kontenery KATAMI cenione są przez Klientów w Polsce, w Niemczech i w Holandii. Wiąże się to z jakością nie tylko świadczonych przez nas usług, ale i komponentów, z których korzystamy na co dzień.
 • brak wpływu czynników pogodowych na proces budowy – tak jak w przypadku klasycznego budownictwa, gdzie warunki pogodowe mają wpływ na tempo realizacji usług, tak przy stawianiu kontenerów czynnik ten nie stanowi żadnego problemu.
Nasze realizacje

DOMKI DO 35 M2

DOMKI MODUŁOWE

DOMKI MOBILNE

DOMKI GOTOWE

Nasze realizacje

Firma Handlowo-Usługowa KATAMI – jakość przede wszystkim

Jesteś przedsiębiorcą, który potrzebuje własnego biura, magazynu lub zaplecza budowy? A może zależy Ci na tym, by odpocząć we własnym domku letniskowym? Dzięki wieloletniej obecności na rynku zyskaliśmy doświadczenie, które wykorzystujemy, chcąc sprostać wszelkim oczekiwaniom Klientów. Dlaczego warto wybrać Firmę Handlowo-Usługową KATAMI?

 • Do budowy konstrukcji wykorzystujemy profile ze stali, które zostały uprzednio poddane procesom czyszczenia i malowania farbą antykorozyjną
 • Nasze kontenery posiadają bezpieczne szyby w oknach i drzwiach. Elementy te są oklejone folią VSG
 • Ściany kontenerów są zbudowane z płyt PIR 100 mm. Uznaje się je obecnie za najlepsze materiały izolacyjne. Po wykonaniu montażu, płyty PIR są odpowiednio uszczelniane
 • Podłoga składa się z trzech warstw: płyty PIR 100 mm, płyty OSB 10mm oraz wykładziny przemysłowej. Wpływa to znacząco na komfort codziennego użytkowania.
 • Zarówno okna, jak i drzwi są montowane do dodatkowych wsporników w konstrukcji. Dzięki temu kontenery KATAMI cechują się wyjątkową stabilnością. Po montażu zostają one dokładnie uszczelnione za pomocą wysokiej jakości piany montażowej firmy Würth oraz taśmy marki Den Braven
 • Przy wykończeniu każdej konstrukcji stosujemy obróbki blacharskie wykonywane ręcznie
 • Każdy z kontenerów wyposażony jest w instalację odgromową, uszy transportowe oraz haki do mocowania pasów podczas transportu

Chcesz poznać szczegóły oferty? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub napisz e-mail – z chęcią pomożemy.