facebook
instagram
allegro
olx
Oferta kontenerów

Jeśli potrzebujecie Państwo powiększyć przestrzeń biurową w swojej Firmie…
Jeśli rozwijacie Państwo sieć swoich punktów usługowych…
Jeśli brakuje Państwu dodatkowej przestrzeni do przechowywania…
Albo jeśli tli się w Państwa głowie marzenie o domku nad jeziorem…

… trafiliście Państwo w odpowiednie miejsce. KATAMI Kontenery to rozwiązania szyte na miarę Waszych potrzeb. Proponujemy rozwiązania, które są solidne, nowoczesne, mobilne i wyróżniają się wysoką jakością wykonania.

Kontenery wysokiej jakości

Nasze moduły to nowoczesne kontenery biurowe, które posiadają wszechstronne zastosowanie. Realizacje z naszej oferty mogą zostać wykorzystane jako magazyny zewnętrzne oraz punkty handlowe. Wynika to z faktu, że każdy kontener biurowo-socjalny KATAMI charakteryzuje się cechami takimi jak np. solidność. Dbamy o to, by dostarczać jak najwyższej jakości produkty naszym klientom. Każdy zrealizowany kontener socjalny spełnia doskonale swoją funkcję, dzięki czemu pozwala na bezawaryjne użytkowanie przez długi czas. Jedynie renomowani producenci kontenerów biurowych tworzą produkty tak trwałe i uniwersalne w zastosowaniu. Do realizacji każdego z nich podchodzimy indywidualnie. Kontenery biurowe są konstruowane z należytą dokładnością, a ich sprzedaż odbywa się za pośrednictwem stosownej dokumentacji. Warto wspomnieć, że istnieje możliwość zakupienia gotowego modułu lub zamówienia go na wymiar. Każdy zbudowany kontener socjalny biurowy bez większego problemu będzie w stanie posłużyć jako kompleksowo wyposażone zaplecze szatniowe. Prowadzimy sprzedaż modułów korzystnych cenach. U nas zaopatrzysz się w kontenery biurowe o wymiarach 5x3m, 6x3m, 7x3m oraz 8x3m. Chcesz w krótkim czasie otworzyć tymczasowe biuro? Jako producent pawilonów handlowych jesteśmy w stanie dostarczyć klientowi kontener sprawnie i szybko. Zapoznaj się z przykładowymi projektami dostępnymi na naszej stronie.

Kontenery biurowe – jak przebiega ich budowa?

Konstrukcje modułowe mogą mieć różne formy i wyposażenie. Szczególnie dla inwestujących w kontener biurowy jego budowa ma duże znaczenie. Warto wziąć pod uwagę wymiary, materiał ścian i podłogi, rodzaj drzwi czy instalacji elektrycznej. Wszystkie te właściwości można dostosować pod swój kontener biurowy. Budowa pawilonów kontenerowych realizowana jest w krótkim czasie od złożenia zamówienia. To kolejny aspekt, który przemawia na naszą korzyść. Nowoczesne kontenery posiadają również przydatne udogodnienia. Należą do nich m.in. monitoring, Internet czy zewnętrzne oświetlenie, które możemy dodatkowo podłączyć dla Klienta. U nas nie tylko zaopatrzysz się w kontener biurowy, ale także otrzymasz pełne wsparcie w budowie. Z całą pewnością zatrudnieni specjaliści udzielą porady dotyczącej jego długoterminowej eksploatacji. Atrakcyjny stosunek jakości do ceny powoduje, że kontenery biurowe to produkty cieszące się szczególnym uznaniem naszych klientów. Jeśli szukasz sklepu, w którym dostępne są pawilony handlowe na sprzedaż, trafiłeś w idealne miejsce.

Nowoczesne kontenery biurowe – funkcjonalność i trwałość

Jak się okazuje, modułowe zabudowania sprawdzają się w wielu sytuacjach. Nowoczesne kontenery biurowe KATAMI są projektowane w taki sposób, aby były zdatne do użytku jak najdłużej. Dzięki starannie wybranym materiałom każdy z nich charakteryzuje się wyjątkową estetyką, trwałością i funkcjonalnością. W ofercie posiadamy również gotowe kontenery biurowe, które po podłączeniu wszystkich mediów będą w pełni zdatne do użytku. Takie konstrukcje nadają się idealnie do przestrzeni, takich jak np. plac budowlany. Gotowe kontenery biurowe to przydatna opcja w momencie, gdy budynek jest potrzebny w krótkim czasie od rozpoczęcia zlecenia. Ich budowa od podstaw potrwałaby dłużej, w związku z czym nie byłoby to praktyczne dla takiego klienta. Chcąc zapewnić klientom możliwość wyboru, każdy z nich może wybrać kontener biurowy we wybranym przez siebie rozmiarze. Produkujemy kontenery o wymiarach 5x3m, 6x3m, 7x3m lub 8x3m. Zapewniamy najwyższą jakość stolarki okienno-drzwiowej.

Gotowe kontenery biurowe od producenta

Jako doświadczeni producenci kontenerów biurowych, jesteśmy w stanie zapewnić produkty wysokiej jakości. Co sprawia, że budynki modułowe są tak trwałe? Warto przyjrzeć się bliżej konstrukcji, jaką posiada kontener biurowy. Jego budowa odbywa się przy pomocy stalowych profili w kilku wymiarach. Elewacja jest natryskowo pokrywana antykorozyjną farbą, a dach płytą warstwową o rdzeniu z pianki PUR. Oprócz tego producenci kontenerów biurowych umożliwiają wybór wykończenia elewacji. Proponowane są m.in. panele z blachy czy siding imitujący cegłę. Kontenery z płyty warstwowej wyposażono również w doskonale zaizolowaną podłogę. Pokrywana jest ona wykładziną dostępną w kilku wzorach. Oferowane przez nas kontenery biurowe na sprzedaż to gwarancja komfortu i funkcjonalności. Szukasz rozwiązania, które przysłuży się pracownikom twojej firmie? Każdy kontener biurowo socjalny może być wykorzystywany w wielu dziedzinach gospodarki, jak i w celach prywatnych. Zwracamy szczególną uwagę na wysoką jakość budowy kontenera biurowego — w tym m.in. dach, podłoga oraz elewacja.

Wyjątkowe kontenery biurowe

 

Czym charakteryzują się nasze produkty? Tym, co wyróżnia wyprodukowany kontener biurowy najbardziej na tle konkurencji, jest jego budowa. Do ich produkcji wykorzystujemy m.in. stalowe profile oraz płyty warstwowe z rdzeniem z pianki PUR. Dodatkowo wszystkie nowoczesne kontenery biurowe posiadają stosowne instalacje. Staramy się sprostać oczekiwaniom, dlatego dbamy o to, aby projekt powstawał w stałej konsultacji z Klientem. Posiadamy gotowe kontenery biurowe, jednak zapewniamy również możliwość realizacji obiektu od podstaw. Ofertę kierujemy zarówno do przedsiębiorców, jak i osób prywatnych.

 

 

Specyfikacja produkcyjna kontenera

 

Rozmiar dł.: 7,0 szer.: 3,0 wys.: 2,8
Elewacja rodzaj: siding kolor: złoty dąb+grafit
Klimatyzacja marka: Samsung z funkcją grzania
Okna rodzaj: rozw.-uch. wymiar: 1000×2400 ilość: 2 kolor: biały+antracyt
rodzaj: fix wymiar: 1000×2400 ilość: 2 kolor: biały+antracyt
Rolety ilość: 4 kolor: antracyt
Drzwi rodzaj: ALU wymiar: 1221×2400 ilość: 1 kolor: antracyt
Podłoga rodzaj: wykładzina PCV kolor: dąb deska

Specyfikacja produkcyjna kontenera biurowego

 

Rozmiar dł.: 6,0 szer.: 3,0 wys.: 2,8
Elewacja rodzaj: panele z blachy kolor: złoty dąb+antracyt
Klimatyzacja marka: Samsung z fukcją grzania
Okna rodzaj: rozw.-uch. wymiar: 1000×2400 ilość: 4 kolor: antracyt+biały
rodzaj: fix wymiar: 1030×2400 ilość: 2 kolor: antracyt+biały
Rolety ilość: 6 kolor: antracyt
Drzwi rodzaj: ALU wymiar: 1221×2400 ilość: 1 kolor: antracyt
Podłoga rodzaj: wykładzina PCV kolor: deska szara

Specyfikacja produkcyjna kontenera biurowego

 

Rozmiar dł.: 7,00 szer.: 3,00 wys.: 2,80
Elewacja rodzaj: panel blacha kolor: palisander
Klimatyzacja marka: Samsung z funkcją grzania
Okna rodzaj: rozw.-uch. wymiar: 1000×2400 ilość: 2 kolor: antracyt+biały
rodzaj: fix wymiar: 1000×2400 ilość: 2 kolor: antracyt+biały
Rolety ilość: 4 kolor: antracyt
Drzwi rodzaj: ALU wymiar: 1221×2400 ilość: 1 kolor: antracyt
Podłoga rodzaj: wykładzina PCV kolor: deska szary

konstrukcja
Konstrukcja

Konstrukcja każdego kontenera wykonywana jest przez naszą firmę od podstaw. Do budowy konstrukcji wykorzystujemy stalowe profile zamknięte o wymiarach 100x100mm, 100x40mm, 60x40mm, 60x30mm, 30x30mm. Konstrukcja malowana natryskowo farbą antykorozyjną.

konstrukcja
Dach

Dach naszych kontenerów jest pokryty dachową płytą warstwową z rdzeniem z pianki PUR o grubości 10cm. Płyta ta posiada trapezowe wypusty (jak blachodachówka), które umożliwiają swobodny odpływ wody.

konstrukcja
Kierunek spadku dachu

W naszych kontenerach spadek dachu jest skierowany ku tylnej dłuższej ścianie.

Istnieje możliwość wykonania spadku w kierunku krótszej ściany na życzenie Klienta.

konstrukcja
Elewacja

Każdy Klient może wybrać elewację spośród wachlarza możliwości:

 • elewacja niemalowana – ściany zewnętrzne w kolorze srebrnym, od wewnątrz ściany białe;
 • elewacja z blachy płaskiej – ściany są obłożone blachą płaską. Standardowe kolory: 7016 antracyt, 9006 srebrny; inne kolory: na zamówienie.
 • elewacja z paneli z blachy – ściany obłożone są ręcznie giętymi panelami z blachy i dają efekt 3D. Standardowe kolory: 7016 antracyt, 9006 srebrny, złoty dąb, ciemny dąb; inne kolory: na zamówienie.
 • elewacja z sidingu – ściany obłożone panelami kompozytowymi imitującymi:
  • deskę w dwóch szerokościach: 18cm i 32cm, w kolorze: krem, grafit, antracyt,
  • cegłę w kolorze: czerwonym lub białym.

Elewacja jest montowana w standardzie na ścianie frontowej oraz krótszych ścianach bocznych kontenera. Tylna ściana to niemalowana płyta warstwowa w kolorze srebrnym estetycznie wykończona obróbkami blacharskimi.

W razie potrzeby jesteśmy w stanie wykonać każdą elewację po obwodzie kontenera jednocześnie maskując rynnę za cokołem.

konstrukcja
Cokół

Cokół jest dopełnieniem elewacji i stanowi ważny element wykończeniowy. Oferujemy standardowy cokół w kolorze antracytu (RAL 7016) zamontowany na krótszych ścianach bocznych oraz na ścianie frontowej kontenera.

Inny kolor cokołu możliwy do wykonania zgodnie z życzeniem Klienta.

konstrukcja
Rolety zewnętrzne

Na życzenie Klienta nasz kontener możemy wyposażyć w antracytowe rolety zewnętrzne, które w razie potrzeby zaciemnią pomieszczenie lub ochronią przed wzrokiem ciekawskich.

konstrukcja
Podłoga

Podłoga kontenera jest znakomicie zaizolowana. Najpierw stalowa konstrukcja zostaje wyposażona w  stalowe żebra wzmacniające, na których mocowana jest 10-centymetrowa płyta warstwowa z pianką PUR. Od wewnątrz podłoga zostaje pokryta płytą OSB pióro-wpust o grubości 15mm, a ostatecznie zostaje wykończona wykładziną PCV i listwami przypodłogowymi w kolorze białym.

W standardzie oferujemy wykładziny: imitacja naturalnej deski dębowej, deska szara, mozaika.

konstrukcja
Orynnowanie

Standardowym wyposażeniem naszych kontenerów jest kompletny system rynnowy zamontowany na dłuższej tylnej ścianie (zgodnie z kierunkiem spadku dachu), który sprawnie odprowadza wody opadowe. Orynnowanie jest stalowe, dzięki czemu gwarantuje trwałość przez długi okres użytkowania.

konstrukcja
Ściany

Wszystkie ściany kontenera zbudowane z 10-centymetrowej płyty warstwowej z rdzeniem z pianki PUR.

konstrukcja
Obróbki

Wszystkie obróbki blacharskie wykonywane są ręcznie. Dzięki indywidualnemu pomiarowi na etapie produkcji kontenera każda z obróbek jest „szyta na miarę” i stanowi estetyczny element wykończeniowy.

Obróbki zewnętrze wykonywane w kolorze RAL 7016 (antracyt), natomiast obróbki wewnętrze w kolorze RAL 9010 (biały) w standardzie.

Na życzenie Klienta możliwe jest wykonanie obróbek w innym kolorze palety RAL po uprzedniej weryfikacji dostępności materiału u producenta.

konstrukcja
Stolarka okienno-drzwiowa

Cenimy sobie naturalne doświetlenie pomieszczeń, dlatego w naszych kontenerach w ofercie standardowej proponujemy przeszklone drzwi aluminiowe ze świetlikiem (antracyt dwustronny) o wymiarach 1221x2400mm oraz okna PCV (antracyt od zewnątrz) o wymiarach 1000x2400mm. W zależności od potrzeb Klient może wybrać pomiędzy oknami witrynowymi (tj. stałymi) a rozwierno-uchylnymi.

We wszystkich oknach zamontowano szyby VSG, czyli przeszklenia zewnętrznie laminowane. W razie rozbicia szyba pozostaje w całości i jest dodatkową barierą utrudniającą wtargnięcie do wnętrza kontenera.

Zarówno okna jak i drzwi montowane są do dodatkowych stalowych słupów, które zostają wcześniej przyspawane do konstrukcji. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania każde okno i drzwi są trwale zamocowane w konstrukcji, co eliminuje ryzyko ewentualnego wypadnięcia podczas próby włamania.

konstrukcja
Instalacja elektryczna

Każdy kontener jest wyposażony w standardową instalację elektryczną obejmującą:

 1. skrzynkę elektryczną wyposażoną w wyłącznik różnicowo-prądowy oraz wyłączniki nadprądowe 10A i 16A,
 2. 2x panele LED sufitowe 600x600mm o mocy 40W
 3. 1x włącznik jednoklapkowy światła
 4. 4x podwójne gniazda natynkowe
 5. 1x pojedyncze gniazdo natynkowe (do podłączenia klimatyzacji lub grzejnika)

Istnieje możliwość doposażenia kontenera w instalację satelitarną, monitoringową, internetową. Wykonujemy także oświetlenie zewnętrzne na życzenie Klienta.