facebook
instagram
allegro
olx
Oferta kontenerów

Jeśli potrzebujecie Państwo powiększyć przestrzeń biurową w swojej Firmie…
Jeśli rozwijacie Państwo sieć swoich punktów usługowych…
Jeśli brakuje Państwu dodatkowej przestrzeni do przechowywania…
Albo jeśli tli się w Państwa głowie marzenie o domku nad jeziorem…

… trafiliście Państwo w odpowiednie miejsce. KATAMI Kontenery to rozwiązania szyte na miarę Waszych potrzeb. Proponujemy rozwiązania, które są solidne, nowoczesne, mobilne i wyróżniają się wysoką jakością wykonania.

Gotowe kontenery biurowe dla twojego biznesu

Chcesz stworzyć przestronne biuro lub szatnię dla swoich pracowników? Postaw na kontenery pracownicze KATAMI! Jako eksperci w swojej dziedzinie, wiemy, że estetyczny wygląd musi iść w parze z funkcjonalnością. Oferowane przez Firmę Handlowo-Usługową KATAMI gotowe kontenery biurowe wykonane są z najwyższą starannością i dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Jak zbudowane są nasze obiekty? Ściany każdego kontenera wykonano z płyty PIR 100 mm. To właśnie dzięki temu nasze konstrukcje cechują się niezwykłą wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

Kontenery pracownicze na sprzedaż

Chcesz zaopatrzyć się w kontener o wymiarach 6 x 3? Dobrze trafiłeś! Przygotujemy kontener na wymiar zgodny z Twoimi potrzebami. Jesteśmy w stanie dostosować obiekty do wymagań Klienta. Realizujemy projekty nowoczesnych kontenerów biurowych w różnych gabarytach, dzięki czemu bez problemu możesz wybrać wariant, który będzie Ci najlepiej odpowiadał. Kontenery z płyty warstwowej KATAMI posiadają szerokie zastosowanie w wielu branżach, takich jak turystyka, budownictwo czy też gastronomia. Jako Firma Handlowo-Usługowa KATAMI oferujemy kontenery budowlane na sprzedaż i inne, tworzone pod konkretne potrzeby.

 

 

KONTENERY SOCJALNE
STRÓŻÓWKI
KONTENERY HANDLOWE
domki letniskowe
DOMKI LETNISKOWE
KONTENERY BIUROWE
DOMKI NA DZIAŁKĘ
Specyfikacja produkcyjna kontenera

 

Rozmiar dł.: 7,0 szer.: 3,0 wys.: 2,8
Elewacja rodzaj: siding kolor: złoty dąb+grafit
Klimatyzacja marka: Samsung z funkcją grzania
Okna rodzaj: rozw.-uch. wymiar: 1000×2400 ilość: 2 kolor: biały+antracyt
rodzaj: fix wymiar: 1000×2400 ilość: 2 kolor: biały+antracyt
Rolety ilość: 4 kolor: antracyt
Drzwi rodzaj: ALU wymiar: 1221×2400 ilość: 1 kolor: antracyt
Podłoga rodzaj: wykładzina PCV kolor: dąb deska

Specyfikacja produkcyjna kontenera biurowego

 

Rozmiar dł.: 6,0 szer.: 3,0 wys.: 2,8
Elewacja rodzaj: panele z blachy kolor: złoty dąb+antracyt
Klimatyzacja marka: Samsung z fukcją grzania
Okna rodzaj: rozw.-uch. wymiar: 1000×2400 ilość: 4 kolor: antracyt+biały
rodzaj: fix wymiar: 1030×2400 ilość: 2 kolor: antracyt+biały
Rolety ilość: 6 kolor: antracyt
Drzwi rodzaj: ALU wymiar: 1221×2400 ilość: 1 kolor: antracyt
Podłoga rodzaj: wykładzina PCV kolor: deska szara

Specyfikacja produkcyjna kontenera biurowego

 

Rozmiar dł.: 7,00 szer.: 3,00 wys.: 2,80
Elewacja rodzaj: panel blacha kolor: palisander
Klimatyzacja marka: Samsung z funkcją grzania
Okna rodzaj: rozw.-uch. wymiar: 1000×2400 ilość: 2 kolor: antracyt+biały
rodzaj: fix wymiar: 1000×2400 ilość: 2 kolor: antracyt+biały
Rolety ilość: 4 kolor: antracyt
Drzwi rodzaj: ALU wymiar: 1221×2400 ilość: 1 kolor: antracyt
Podłoga rodzaj: wykładzina PCV kolor: deska szary

konstrukcja
Konstrukcja

Konstrukcja każdego kontenera wykonywana jest przez naszą firmę od podstaw. Do budowy konstrukcji wykorzystujemy stalowe profile zamknięte o wymiarach 100x100mm, 100x40mm, 60x40mm, 60x30mm, 30x30mm. Konstrukcja malowana natryskowo farbą antykorozyjną.

konstrukcja
Dach

Dach naszych kontenerów jest pokryty dachową płytą warstwową z rdzeniem z pianki PIR o grubości 10cm. Płyta ta posiada trapezowe wypusty (jak blachodachówka), które umożliwiają swobodny odpływ wody.

konstrukcja
Kierunek spadku dachu

W naszych kontenerach spadek dachu jest skierowany ku tylnej dłuższej ścianie.

Istnieje możliwość wykonania spadku w kierunku krótszej ściany na życzenie Klienta.

konstrukcja
Elewacja

Każdy Klient może wybrać elewację spośród wachlarza możliwości:

 • elewacja niemalowana – ściany zewnętrzne w kolorze srebrnym, od wewnątrz ściany białe;
 • elewacja z blachy płaskiej – ściany są obłożone blachą płaską. Standardowe kolory: 7016 antracyt, 9006 srebrny; inne kolory: na zamówienie.
 • elewacja z paneli z blachy – ściany obłożone są ręcznie giętymi panelami z blachy i dają efekt 3D. Standardowe kolory: 7016 antracyt, 9006 srebrny, złoty dąb, ciemny dąb; inne kolory: na zamówienie.
 • elewacja z sidingu – ściany obłożone panelami kompozytowymi imitującymi:
  • deskę w dwóch szerokościach: 18cm i 32cm, w kolorze: krem, grafit, antracyt,
  • cegłę w kolorze: czerwonym lub białym.

Elewacja jest montowana w standardzie na ścianie frontowej oraz krótszych ścianach bocznych kontenera. Tylna ściana to niemalowana płyta warstwowa w kolorze srebrnym estetycznie wykończona obróbkami blacharskimi.

W razie potrzeby jesteśmy w stanie wykonać każdą elewację po obwodzie kontenera jednocześnie maskując rynnę za cokołem.

konstrukcja
Cokół

Cokół jest dopełnieniem elewacji i stanowi ważny element wykończeniowy. Oferujemy standardowy cokół w kolorze antracytu (RAL 7016) zamontowany na krótszych ścianach bocznych oraz na ścianie frontowej kontenera.

Inny kolor cokołu możliwy do wykonania zgodnie z życzeniem Klienta.

konstrukcja
Rolety zewnętrzne

Na życzenie Klienta nasz kontener możemy wyposażyć w antracytowe rolety zewnętrzne, które w razie potrzeby zaciemnią pomieszczenie lub ochronią przed wzrokiem ciekawskich.

konstrukcja
Podłoga

Podłoga kontenera jest znakomicie zaizolowana. Najpierw stalowa konstrukcja zostaje wyposażona w  stalowe żebra wzmacniające, na których mocowana jest 10-centymetrowa płyta warstwowa z pianką PIR. Od wewnątrz podłoga zostaje pokryta płytą OSB pióro-wpust o grubości 15mm, a ostatecznie zostaje wykończona wykładziną PCV i listwami przypodłogowymi w kolorze białym.

W standardzie oferujemy wykładziny: imitacja naturalnej deski dębowej, deska szara, mozaika.

konstrukcja
Orynnowanie

Standardowym wyposażeniem naszych kontenerów jest kompletny system rynnowy zamontowany na dłuższej tylnej ścianie (zgodnie z kierunkiem spadku dachu), który sprawnie odprowadza wody opadowe. Orynnowanie jest stalowe, dzięki czemu gwarantuje trwałość przez długi okres użytkowania.

konstrukcja
Ściany

Wszystkie ściany kontenera zbudowane z 10-centymetrowej płyty warstwowej z rdzeniem z pianki PIR.

konstrukcja
Obróbki

Wszystkie obróbki blacharskie wykonywane są ręcznie. Dzięki indywidualnemu pomiarowi na etapie produkcji kontenera każda z obróbek jest „szyta na miarę” i stanowi estetyczny element wykończeniowy.

Obróbki zewnętrze wykonywane w kolorze RAL 7016 (antracyt), natomiast obróbki wewnętrze w kolorze RAL 9010 (biały) w standardzie.

Na życzenie Klienta możliwe jest wykonanie obróbek w innym kolorze palety RAL po uprzedniej weryfikacji dostępności materiału u producenta.

konstrukcja
Stolarka okienno-drzwiowa

Cenimy sobie naturalne doświetlenie pomieszczeń, dlatego w naszych kontenerach w ofercie standardowej proponujemy przeszklone drzwi aluminiowe ze świetlikiem (antracyt dwustronny) o wymiarach 1221x2400mm oraz okna PCV (antracyt od zewnątrz) o wymiarach 1000x2400mm. W zależności od potrzeb Klient może wybrać pomiędzy oknami witrynowymi (tj. stałymi) a rozwierno-uchylnymi.

We wszystkich oknach zamontowano szyby VSG, czyli przeszklenia zewnętrznie laminowane. W razie rozbicia szyba pozostaje w całości i jest dodatkową barierą utrudniającą wtargnięcie do wnętrza kontenera.

Zarówno okna jak i drzwi montowane są do dodatkowych stalowych słupów, które zostają wcześniej przyspawane do konstrukcji. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania każde okno i drzwi są trwale zamocowane w konstrukcji, co eliminuje ryzyko ewentualnego wypadnięcia podczas próby włamania.

konstrukcja
Instalacja elektryczna

Każdy kontener jest wyposażony w standardową instalację elektryczną obejmującą:

 1. skrzynkę elektryczną wyposażoną w wyłącznik różnicowo-prądowy oraz wyłączniki nadprądowe 10A i 16A,
 2. 2x panele LED sufitowe 600x600mm o mocy 40W
 3. 1x włącznik jednoklapkowy światła
 4. 4x podwójne gniazda natynkowe
 5. 1x pojedyncze gniazdo natynkowe (do podłączenia klimatyzacji lub grzejnika)

Istnieje możliwość doposażenia kontenera w instalację satelitarną, monitoringową, internetową. Wykonujemy także oświetlenie zewnętrzne na życzenie Klienta.

Profesjonalny kontener mieszkalny z kuchnią i łazienką

Popularność technologii kontenerowej rośnie. Nic w tym dziwnego – budowa kontenera mieszkalnego jest tańsza i znacznie szybsza. Jako Firma Handlowo-Usługowa KATAMI posiadamy także doświadczenie z zakresu sprzedaży kontenerów mieszkalnych. Skontaktuj się z nami i opisz nam, jaki masz pomysł na obiekt, a my go dla Ciebie przygotujemy. Bez problemu zrealizujemy dla Ciebie kontener mieszkalny z kuchnią i łazienką. Jeśli jesteś zainteresowany usługami KATAMI, zapoznaj się ze szczegółami podanymi na naszej stronie internetowej. Gwarantujemy, że każdy kontener KATAMI sprawdzi się jako obiekt całoroczny spełniający warunki mieszkalne.

KATAMI – produkcja nowoczesnych kontenerów biurowych

Jako firma zajmująca się produkcją i sprzedażą kontenerów mieszkalnych wiemy, jak ważne jest to, by wszystkie moduły projektować i wdrażać samodzielnie. To właśnie dzięki takiemu podejściu nowoczesne kontenery biurowe KATAMI cenione są przez Klientów w Polsce, w Niemczech i w Holandii. Gwarantujemy, że wszystkie oferowane rozwiązania przyniosą wiele korzyści – zwłaszcza w kontekście ekonomiczno-ekologicznym. Gotowe kontenery biurowe KATAMI to wytrzymałe moduły najwyższej jakości. Można je użytkować przez wiele lat. Jeśli prowadzisz działalność i zależy ci na utworzeniu punktu sprzedaży, możesz wyposażyć się w nasz kontener na wymiar! Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Budowa nowoczesnego kontenera mieszkalnego

Budowa kontenerów mieszkalnych przebiega w prosty i szybki sposób. Do ich stworzenia wykorzystujemy gotowe elementy, które cechują się najwyższą jakością. Kontener jest obudowywany płytą warstwową z rdzeniem z pianki PIR o grubości 10 cm. Mocuje się ją na solidnej stalowej konstrukcji malowanej natryskowo farbą antykorozyjną. Co więcej, całoroczny kontener mieszkalny może być wyposażony we wszystkie najpotrzebniejsze przyłącza elektryczne, sanitarne czy grzewcze (m.in. w postaci klimatyzacji z funkcją grzania). Przy budowie domu kontenerowego dbamy również o dokładną obróbkę blacharską. Wykonujemy ją ręcznie, dzięki czemu stanowi ona estetyczny element wykończeniowy. Zapoznaj się z ofertą kontenerów budowlanych na sprzedaż. Zagwarantujemy Ci najwyższą jakość zamówionego obiektu.