facebook
instagram
allegro
olx
Oferta kontenerów

Jeśli potrzebujecie Państwo powiększyć przestrzeń biurową w swojej Firmie…
Jeśli rozwijacie Państwo sieć swoich punktów usługowych…
Jeśli brakuje Państwu dodatkowej przestrzeni do przechowywania…
Albo jeśli tli się w Państwa głowie marzenie o domku nad jeziorem…

… trafiliście Państwo w odpowiednie miejsce. KATAMI Kontenery to rozwiązania szyte na miarę Waszych potrzeb. Proponujemy rozwiązania, które są solidne, nowoczesne, mobilne i wyróżniają się wysoką jakością wykonania.

Gotowe kontenery biurowe dla twojego biznesu

Chcesz stworzyć przestronne biuro, lub szatnię dla swoich pracowników? Mówisz i masz! Jako eksperci w swojej dziedzinie, wiemy, że estetyczny wygląd musi iść w parze z funkcjonalnością, dlatego oferowane przez Firmę Handlowo-Usługową KATAMI gotowe kontenery biurowe wykonane są z najwyższą starannością i dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy, szczegół. Realizujemy projekty nowoczesnych kontenerów biurowych w różnych formatach, dzięki czemu bez problemu możesz wybrać wariant, który będzie Ci najlepiej odpowiadał. Pozostaje pytanie: „z czego wynika sukces technologii kontenerowej?” Przede wszystkim moduły posiadają szerokie zastosowanie w wielu branżach. Każdy kontener posłużyć może jako stróżówka, czy też portiernia. A może zależy Ci na budowie miejsca odpoczynku? Oferujemy również domki letniskowe z kontenerów! Jeśli chcesz zapoznać się z ich możliwościami, zapoznaj się ze szczegółami podanymi na naszej stronie internetowej.

KATAMI – produkcja nowoczesnych kontenerów biurowych

Jako doświadczony producent wiemy, jak ważne jest to, by wszystkie moduły projektować i wdrażać samodzielnie. To właśnie dzięki takiemu podejściu nowoczesne kontenery biurowe KATAMI cenione są przez Klientów w Polsce, w Niemczech i w Holandii. Gwarantujemy, że wszystkie oferowane rozwiązania przyniosą wiele korzyści – zwłaszcza w kontekście ekonomiczno-ekologicznym. Gotowe kontenery biurowe KATAMI to wytrzymałe moduły najwyższej jakości. Można je użytkować przez wiele lat. Szukasz rozwiązań, które przyniosą sukces Twojemu przedsiębiorstwu? Jeśli prowadzisz działalność i zależy ci na utworzeniu punktu sprzedaży, możesz wykorzystać nasze pawilony handlowe oraz kontenery handlowe. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

 

 

KONTENERY SOCJALNE
STRÓŻÓWKI
KONTENERY HANDLOWE
domki letniskowe
DOMKI LETNISKOWE
KONTENERY BIUROWE
DOMKI NA DZIAŁKĘ
Specyfikacja produkcyjna kontenera

 

Rozmiar dł.: 7,0 szer.: 3,0 wys.: 2,8
Elewacja rodzaj: siding kolor: złoty dąb+grafit
Klimatyzacja marka: Samsung z funkcją grzania
Okna rodzaj: rozw.-uch. wymiar: 1000×2400 ilość: 2 kolor: biały+antracyt
rodzaj: fix wymiar: 1000×2400 ilość: 2 kolor: biały+antracyt
Rolety ilość: 4 kolor: antracyt
Drzwi rodzaj: ALU wymiar: 1221×2400 ilość: 1 kolor: antracyt
Podłoga rodzaj: wykładzina PCV kolor: dąb deska

Specyfikacja produkcyjna kontenera biurowego

 

Rozmiar dł.: 6,0 szer.: 3,0 wys.: 2,8
Elewacja rodzaj: panele z blachy kolor: złoty dąb+antracyt
Klimatyzacja marka: Samsung z fukcją grzania
Okna rodzaj: rozw.-uch. wymiar: 1000×2400 ilość: 4 kolor: antracyt+biały
rodzaj: fix wymiar: 1030×2400 ilość: 2 kolor: antracyt+biały
Rolety ilość: 6 kolor: antracyt
Drzwi rodzaj: ALU wymiar: 1221×2400 ilość: 1 kolor: antracyt
Podłoga rodzaj: wykładzina PCV kolor: deska szara

Specyfikacja produkcyjna kontenera biurowego

 

Rozmiar dł.: 7,00 szer.: 3,00 wys.: 2,80
Elewacja rodzaj: panel blacha kolor: palisander
Klimatyzacja marka: Samsung z funkcją grzania
Okna rodzaj: rozw.-uch. wymiar: 1000×2400 ilość: 2 kolor: antracyt+biały
rodzaj: fix wymiar: 1000×2400 ilość: 2 kolor: antracyt+biały
Rolety ilość: 4 kolor: antracyt
Drzwi rodzaj: ALU wymiar: 1221×2400 ilość: 1 kolor: antracyt
Podłoga rodzaj: wykładzina PCV kolor: deska szary

konstrukcja
Konstrukcja

Konstrukcja każdego kontenera wykonywana jest przez naszą firmę od podstaw. Do budowy konstrukcji wykorzystujemy stalowe profile zamknięte o wymiarach 100x100mm, 100x40mm, 60x40mm, 60x30mm, 30x30mm. Konstrukcja malowana natryskowo farbą antykorozyjną.

konstrukcja
Dach

Dach naszych kontenerów jest pokryty dachową płytą warstwową z rdzeniem z pianki PUR o grubości 10cm. Płyta ta posiada trapezowe wypusty (jak blachodachówka), które umożliwiają swobodny odpływ wody.

konstrukcja
Kierunek spadku dachu

W naszych kontenerach spadek dachu jest skierowany ku tylnej dłuższej ścianie.

Istnieje możliwość wykonania spadku w kierunku krótszej ściany na życzenie Klienta.

konstrukcja
Elewacja

Każdy Klient może wybrać elewację spośród wachlarza możliwości:

 • elewacja niemalowana – ściany zewnętrzne w kolorze srebrnym, od wewnątrz ściany białe;
 • elewacja z blachy płaskiej – ściany są obłożone blachą płaską. Standardowe kolory: 7016 antracyt, 9006 srebrny; inne kolory: na zamówienie.
 • elewacja z paneli z blachy – ściany obłożone są ręcznie giętymi panelami z blachy i dają efekt 3D. Standardowe kolory: 7016 antracyt, 9006 srebrny, złoty dąb, ciemny dąb; inne kolory: na zamówienie.
 • elewacja z sidingu – ściany obłożone panelami kompozytowymi imitującymi:
  • deskę w dwóch szerokościach: 18cm i 32cm, w kolorze: krem, grafit, antracyt,
  • cegłę w kolorze: czerwonym lub białym.

Elewacja jest montowana w standardzie na ścianie frontowej oraz krótszych ścianach bocznych kontenera. Tylna ściana to niemalowana płyta warstwowa w kolorze srebrnym estetycznie wykończona obróbkami blacharskimi.

W razie potrzeby jesteśmy w stanie wykonać każdą elewację po obwodzie kontenera jednocześnie maskując rynnę za cokołem.

konstrukcja
Cokół

Cokół jest dopełnieniem elewacji i stanowi ważny element wykończeniowy. Oferujemy standardowy cokół w kolorze antracytu (RAL 7016) zamontowany na krótszych ścianach bocznych oraz na ścianie frontowej kontenera.

Inny kolor cokołu możliwy do wykonania zgodnie z życzeniem Klienta.

konstrukcja
Rolety zewnętrzne

Na życzenie Klienta nasz kontener możemy wyposażyć w antracytowe rolety zewnętrzne, które w razie potrzeby zaciemnią pomieszczenie lub ochronią przed wzrokiem ciekawskich.

konstrukcja
Podłoga

Podłoga kontenera jest znakomicie zaizolowana. Najpierw stalowa konstrukcja zostaje wyposażona w  stalowe żebra wzmacniające, na których mocowana jest 10-centymetrowa płyta warstwowa z pianką PUR. Od wewnątrz podłoga zostaje pokryta płytą OSB pióro-wpust o grubości 15mm, a ostatecznie zostaje wykończona wykładziną PCV i listwami przypodłogowymi w kolorze białym.

W standardzie oferujemy wykładziny: imitacja naturalnej deski dębowej, deska szara, mozaika.

konstrukcja
Orynnowanie

Standardowym wyposażeniem naszych kontenerów jest kompletny system rynnowy zamontowany na dłuższej tylnej ścianie (zgodnie z kierunkiem spadku dachu), który sprawnie odprowadza wody opadowe. Orynnowanie jest stalowe, dzięki czemu gwarantuje trwałość przez długi okres użytkowania.

konstrukcja
Ściany

Wszystkie ściany kontenera zbudowane z 10-centymetrowej płyty warstwowej z rdzeniem z pianki PUR.

konstrukcja
Obróbki

Wszystkie obróbki blacharskie wykonywane są ręcznie. Dzięki indywidualnemu pomiarowi na etapie produkcji kontenera każda z obróbek jest „szyta na miarę” i stanowi estetyczny element wykończeniowy.

Obróbki zewnętrze wykonywane w kolorze RAL 7016 (antracyt), natomiast obróbki wewnętrze w kolorze RAL 9010 (biały) w standardzie.

Na życzenie Klienta możliwe jest wykonanie obróbek w innym kolorze palety RAL po uprzedniej weryfikacji dostępności materiału u producenta.

konstrukcja
Stolarka okienno-drzwiowa

Cenimy sobie naturalne doświetlenie pomieszczeń, dlatego w naszych kontenerach w ofercie standardowej proponujemy przeszklone drzwi aluminiowe ze świetlikiem (antracyt dwustronny) o wymiarach 1221x2400mm oraz okna PCV (antracyt od zewnątrz) o wymiarach 1000x2400mm. W zależności od potrzeb Klient może wybrać pomiędzy oknami witrynowymi (tj. stałymi) a rozwierno-uchylnymi.

We wszystkich oknach zamontowano szyby VSG, czyli przeszklenia zewnętrznie laminowane. W razie rozbicia szyba pozostaje w całości i jest dodatkową barierą utrudniającą wtargnięcie do wnętrza kontenera.

Zarówno okna jak i drzwi montowane są do dodatkowych stalowych słupów, które zostają wcześniej przyspawane do konstrukcji. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania każde okno i drzwi są trwale zamocowane w konstrukcji, co eliminuje ryzyko ewentualnego wypadnięcia podczas próby włamania.

konstrukcja
Instalacja elektryczna

Każdy kontener jest wyposażony w standardową instalację elektryczną obejmującą:

 1. skrzynkę elektryczną wyposażoną w wyłącznik różnicowo-prądowy oraz wyłączniki nadprądowe 10A i 16A,
 2. 2x panele LED sufitowe 600x600mm o mocy 40W
 3. 1x włącznik jednoklapkowy światła
 4. 4x podwójne gniazda natynkowe
 5. 1x pojedyncze gniazdo natynkowe (do podłączenia klimatyzacji lub grzejnika)

Istnieje możliwość doposażenia kontenera w instalację satelitarną, monitoringową, internetową. Wykonujemy także oświetlenie zewnętrzne na życzenie Klienta.

Dostawa nowoczesnych kontenerów biurowych

Oferujemy także dostawę modułów we wybrane miejsce. Dzięki współpracy z firmą transportową Romek Transport sp. z o.o., jesteśmy w stanie przewieźć gotowe kontenery biurowe KATAMI pojazdami wyposażonymi w hydrauliczne dźwigi samochodowe. Pomożemy także w ustawieniu, przestawieniu, załadunku oraz rozładunku. Możesz nam zaufać – jako specjaliści z zakresu nowoczesnych kontenerów biurowych, jesteśmy dokładni i zawsze działamy zgodnie z ustalonym przez Klienta terminem.

Kontener biurowo-socjalny KATAMI — korzyści dla Twojej firmy

Wypróbuj moduły kontenerowe KATAMI. To produkty, które mogą funkcjonować jako nowoczesne przestrzenie dla biznesu. Chcąc sprostać Twoim oczekiwaniom, umożliwiamy swobodne dostosowanie projektu kontenera biurowo-socjalnego. W porozumieniu z Klientem, wprowadzamy do realizacji instalacje internetowe, a na życzenie osoby zainteresowanej, możliwa jest także zmiana układu pomieszczeń i naniesienie do projektu toalety z umywalką.