facebook
instagram
allegro
olx

Małe domki kontenerowe – w trosce o potrzeby Klienta

Nowoczesne domy z kontenerów stanowią ciekawą alternatywę dla budownictwa tradycyjnego. Zyskały one popularność za sprawą licznych zalet. Do wzrostu zainteresowania nowoczesnymi domami kontenerowymi przyczyniły się m.in. trendy związane z minimalizmem i chęcią ochrony środowiska. Czy zakup takiego obiektu jest trudny? Ani trochę! Aby stać się właścicielem domu całorocznego z kontenerów wystarczy wykonać następujące kroki. W pierwszej kolejności udać się do odpowiedniego urzędu w celu uzyskania dokładnych informacji dotyczących wymogów w danym mieście lub gminie na umieszczenie tego typu obiektu. Następnie zamówić wybrany domek, właściwie przygotować podłoże, a także ustawić oraz zamontować potrzebne instalacje. Co ciekawe, zakupiony dom może być zbudowany z dwóch lub trzech kontenerów oraz nada się zarówno do wypoczynku, jak i stałego zamieszkania. Skontaktuj się z nami i wyposaż się w domek z kontenera.

Kontener jako kiosk

Małe i duże domki kontenerowe

Szukasz firmy budującej domki z kontenerów? Skorzystaj z usług Firmy Handlowo-Usługowej KATAMI! Jako producent domów gotowych do zamieszkania stawiamy na jakość wykonania. Mamy indywidualne podejście do każdego projektu. Produkując gotowe domy do postawienia staramy się dostosować ofertę w taki sposób, aby spełnić wszystkie wymagania Klienta. Dostarczamy domy z gotowych elementów zarówno do użytku czasowego, jak i całorocznego. Jesteś zainteresowany? Zapoznaj się z naszą stroną internetową i sprawdź, jak prezentują się projekty gotowych domów kontenerowych, które realizujemy. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Firmy Handlowo-Usługowej KATAMI.

Gotowe domy kontenerowe od sprawdzonego producenta

Potrzebujesz dodatkowej powierzchni do pracy lub mieszkania? Postaw na domki gotowe całoroczne! To obiekty, które można wykorzystać jako budynki mieszkalne, mieszkania socjalne, hotele czy też lokale zastępcze. Jako firma posiadająca doświadczenie z zakresu produkcji domków kontenerowych mieszkalnych dostarczamy rzetelnej wiedzy na temat budownictwa modułowego. Rozwiązania te są coraz popularniejsze, szczególnie w większych miastach. Co ciekawe, gotowe domy na terenie działki można postawić na podstawie zgłoszenia – o ile ich powierzchnia nie przekracza 35 m². Powyżej tego metrażu trzeba postarać się o pozwolenie na budowę. Sprawdź ofertę KATAMI i zaopatrz się we własny dom kontener całoroczny.