facebook
instagram
allegro
olx
Home >> Cechy naszych kontenerów >> Domki modułowe

Dom modułowy kontenerowy a ekologia

Jako społeczeństwo coraz częściej zwracamy uwagę na wpływ naszych działań na planetę. Jeśli zależy Ci na tym, by żyć w zgodzie z naturą, wybierz domy kontenerowe wznoszone dzięki technologii modułowej. W jaki sposób budownictwo tego typu wpisuje się w ekologiczny tryb życia? Dzięki rozwiązaniom stosowanym w technologii kontenerowej obiekty mają lepszą izolację, co przekłada się na niższe zużycie energii cieplnej. Ponadto dom modułowy kontenerowy, w przeciwieństwie do obiektów budowanych w sposób tradycyjny, powstaje na podstawie wcześniej zaprojektowanych elementów. Wpływa to znacząco na oszczędność zasobów. Zaufaj doświadczeniu i postaw na domki modułowe bez pozwolenia od firmy KATAMI. To proste rozwiązanie na lokalowe potrzeby naszych klientów.

Nasze realizacje

Wysokiej jakości dom modułowy kontenerowy

Kontenery modułowe mieszkalne są nie tylko ekologiczne, ale także niezwykle praktyczne – wszystko zależy od opcji, na które się zdecydujesz! Dom modułowy kontenerowy nie musi odbiegać standardem od tradycyjnych domów jednorodzinnych – bez problemu można wyposażyć je w instalację elektryczną i wodno-kanalizacyjną. Poza tym cechuje się on solidną konstrukcją. Każdy materiał, z którego został stworzony dom modułowy z kontenerów, posiada odpowiedni certyfikat świadczący o jego wysokiej jakości. Dzięki temu wielu Klientów doceniło już nas za trwałość oferowanych obiektów. Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu i dołącz do nich i Ty! Skontaktuj się, a my Ci pomożemy. Jako Firma Handlowo-Usługowej KATAMI jesteśmy do Twoich usług!

Domki modułowe – całoroczne rozwiązanie mieszkalne

Jeśli chciałbyś stworzyć unikalny dom, który będzie łatwy i szybki w budowie, to polecamy zastanowić się nad wykorzystaniem do tego celu kontenerów modułowych mieszkalnych. To niecodzienne rozwiązanie cieszy się obecnie dużą popularnością. Co ważne, domki modułowecałoroczne. Mogą mieć zainstalowane wszystkie najpotrzebniejsze przyłącza elektryczne i sanitarne. Domki modułowe kontenerowe da się również dowolnie rozbudowywać, tworząc duże obiekty mieszkalne. Poza tym można je łatwo rozebrać i przetransportować w dowolne inne miejsce. Warto podkreślić, że domki modułowe do 35 m² (z innymi wyjątkami) wymagają od organizatora inwestycji zgłoszenia budowy do odpowiedniego organu. Istnieją dwie opcje. Pierwsza to zgłoszenie, które określa, że kontener można użytkować wyłącznie przez 180 dni, a po ich upływie konieczna jest rozbiórka domu z kontenera i przeniesienie go w inne miejsce. Drugą opcją jest z kolei postaranie się o pozwolenie na budowę, aby obiekt mógł być umieszczony na stałe.