facebook
instagram
allegro
olx

Kontenery biurowe to rozwiązania stosowane coraz częściej przez właścicieli małych i dużych przedsiębiorstw. Są to specjalnie przygotowane obiekty, które zostały zbudowane w taki sposób, aby zapewnić pracownikom maksimum wygody przy równoczesnym nienarażaniu inwestora na dodatkowe koszty. Mogą być wykorzystywane do szybkiego organizowania biura sprzedaży, zaplecza budowy, czy też pomieszczeń kadrowych. Wzbudzają także zainteresowanie przedsiębiorców, którzy otwierają nowe oddziały swoich firm, lub też prowadzą projekty w kilku lokalizacjach. Dzięki rozwojowi budownictwa modułowego pod względem konstrukcji i wyposażenia, producenci są w stanie wznosić kontenery biurowe trwałe, ale i uniwersalne w zastosowaniu. Ich budowa odbywa się przy pomocy przygotowanych wcześniej części, dzięki czemu wzniesienie budynku nie trwa długo. Oprócz krótkiego czasu realizacji istnieje wiele innych korzyści wynikających z „postawienia na kontenery” — są to m.in. atrakcyjna cena, możliwość personalizacji czy też wielofunkcyjność.

Kontenery biurowe — budowa obiektu

Do realizacji każdego projektu podchodzimy z należytą dokładnością. Do budowy kontenerów używamy profili stalowych zamkniętych — dzięki temu wiemy, że wzniesione obiekty są stabilne i w będą w stanie sprostać różnym warunkom pogodowym jak np. deszcz, śnieg, czy też porywisty wiatr. Co ważne, ramy te zostały pokryte farbą antykorozyjną — daje to pewność inwestorowi, że ich powierzchnia jest zabezpieczona przed działaniem wody i promieniowaniem UV. Zarówno dach, jak i ściany kontenera biurowego są pokryte płytami warstwowymi z rdzeniem z pianki PUR o grubości 10cm. W ten sposób domy i biura wzniesione z gotowych elementów radzą sobie równie dobrze z izolowaniem ciepła, co budynki tradycyjne. Kontener KATAMI jest wyposażony w instalację elektryczną — oznacza to, że potencjalny nabywca będzie miał swobodny dostęp do prądu. Co ważne, istnieje możliwość personalizacji obiektów, dzięki czemu pomieszczenie może posiadać instalację satelitarną, czy też internetową.

Kontener mieszkalny na budowę

Kontenery to rozwiązania przestrzenne, które są skierowane zarówno dla klientów indywidualnych, jak i komercyjnych. Tworząc je, przykładamy szczególną wagę nie tylko do funkcjonalności, ale i walorów estetycznych, a inwestorzy planujący skorzystać z usług naszej firmy mogą liczyć na to, że podejmiemy się również indywidualnego zaprojektowania produktu. Rozwój technologii kontenerowej spowodował, że obiekty te posiadają szerokie zastosowanie. Wzniesiony w ten sposób budynek może posłużyć nabywcy jako domek letniskowy z łazienką i kuchnią. Z kolei właściciele firm, którzy chcą zapewnić komfort swoim pracownikom, mogą postawić kontener mieszkalny na placu budowy. W rzeczywistości jedyną rzeczą, która ogranicza potencjalnego Klienta, jest jego wyobraźnia, bowiem metoda produkcji pozwala na pełne dostosowanie obiektu do jego potrzeb.

Mobilność domów z gotowych elementów

Jedną z korzyści cenioną przez inwestorów w przypadku domów kontenerowych jest mobilność. Z uwagi na ich stalową konstrukcję, w razie potrzeby obiekty te można przestawić z miejsca na miejsca. Z tego też powodu nabywca nie ma obowiązku kupowania gruntu, co wpływa znacząco na koszty inwestycji. To rozwiązanie szczególnie ważne dla właścicieli firm, którzy chcą przenieść postawione biuro, czy też podjęli decyzję o rozwiązaniu działalności — w takiej sytuacji warto pamiętać o możliwości demontażu. W praktyce, gdy firma budowlana skończy pracę na jednym terenie, może przenieść obiekt na nowy. Domy z gotowych elementów dostępne w naszej ofercie posiadają zróżnicowany standard, przy czym istotnym dla nas aspektem jest to, by wzniesione budynki były w stanie sprostać potrzebom i oczekiwaniom ich przyszłych nabywców.