facebook
instagram
allegro
olx
Home >> Kontenery >> Socjalne

Kontener socjalny mobilny – oferta Firmy Handlowo-Usługowej KATAMI

Jako Firma Handlowo-Usługowa KATAMI prowadzimy sprzedaż nowoczesnych kontenerów o wysokim standardzie. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna dla przedsiębiorcy jest jakość postawionego obiektu, dlatego wybierane są przez nas tylko najlepsze materiały do produkcji. Ściany i dach kontenera socjalnego mieszkalnego zostały wykonane z płyt warstwowych, co wpływa znacząco na właściwości izolacyjne. Dodatkowo w celu zapewnienia trwałości i wytrzymałości obiektu, zdecydowaliśmy się na konstrukcję z profili stalowych. Jeśli chcesz dopasować kontener do profilu swojej firmy, nie będzie to stanowiło żadnego problemu. Chcąc sprostać Twoim oczekiwaniom, oferujemy także możliwość indywidualnej modyfikacji kontenera socjalnego. Zaufaj doświadczeniu i zapoznaj się z ofertą Firmy Handlowo-Usługowej KATAMI.

Szerokie zastosowanie kontenerów socjalnych

Współpracujemy zarówno z Klientami indywidualnymi, jak i firmami z całej Polski oraz UE. Każdy kontener sanitarno-socjalny możesz kupić w wybranym rozmiarze – 5×3, 6×3, 7×3, 8×3 oraz w opcji połączonych kontenerów 2 kontenery 6×3, 2 kontenery 7×3. Połączenie kontenerów pozwala na zwiększenie przestrzeni. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór obiektów o szerokim zastosowaniu. Kontener socjalny budowlany postawiony na placu budowy może zostać wykorzystany jako zaplecze, szatnia lub magazyn. Sprawdzi się również w roli pomieszczenia kadrowego lub tymczasowego biura. Chcesz zorganizować miejsce noclegu dla pracowników sezonowych? Mówisz i masz! Kontener socjalny może zostać zaaranżowany jako obiekt mieszkalny. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o produktach z naszej oferty.

Kontener socjalny mobilny

Szukasz tymczasowej siedziby firmy? Obiekt, który dla Ciebie stworzymy, możesz swobodnie wykorzystać do prowadzenia własnego przedsiębiorstwa. Oferujemy kontenery biurowe na sprzedaż, które charakteryzują się dokładnym i estetycznym wykonaniem oraz nowoczesnym designem. Rozwiązania te stanowią alternatywę wobec tradycyjnego budownictwa. Główną zaletą ich użytkowania jest mobilność. Kontener socjalny biurowy nie wymaga trwałego związania z gruntem, przez co może być użytkowany w różnych miejscach, a w razie zakończenia działalności gospodarczej zdemontowany. Jesteś zainteresowany? Zadzwoń lub napisz do nas. Wykonamy dla Ciebie kontener socjalny biurowy zgodnie z Twoimi potrzebami!

Kontener socjalny