facebook
instagram
allegro
olx
Home >> Cechy naszych kontenerów >> Domki do 35m2

Domek kontenerowy o powierzchni 35 m²

Chcesz postawić na swojej działce dom kontenerowy o powierzchni 35 m²? Jeśli odpowiedź brzmi tak, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą Firmy Handlowo-Usługowej KATAMI. U nas zaopatrzysz się w gotowe domki do 35 m², które postawisz bez skomplikowanych formalności.

O czym powinna wiedzieć osoba, która decyduje się na zakup gotowego domu 35 m²?

Zgodnie z przepisami Prawa Budowlanego, budowa obiektów trwale związanych z gruntem wymaga pozwolenia. W przypadku małych domów liczących do 35 m² powierzchni użytkowej wystarczy zgłosić inwestycję do odpowiedniego urzędu. Nie bez powodu dom 35 m² cieszy się tak dużą popularnością. Sprawdź ofertę Firmy Handlowo-Usługowej KATAMI. Gwarantujemy, że każdy dom 35 m² z naszej oferty sprawdzi się zarówno jako obiekt całoroczny, jak i letniskowy.

Kontener jako kiosk

Domek kontenerowy 35 m² – bezpiecznie i solidnie

Planujesz zakup domku całorocznego o powierzchni 35 m²? Postaw na ofertę KATAMI. Dostarczamy domy 35 m² z gotowych elementów! To doskonałe rozwiązanie dla ludzi marzących o własnych czterech ścianach w niewielkiej cenie. Każdy kontener mieszkalny 35 m² posiada wytrzymałą strukturę, dzięki której jest odporny na warunki atmosferyczne. Zapewniamy, że za sprawą wysokiej jakości materiałów postawione domki do 35 m² całoroczne będą nie tylko solidne, ale i bezpieczne. Inwestując w taki obiekt, zyskujesz wygodne rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się, gdy nie możesz sobie pozwolić na wybudowanie jego murowanego odpowiednika. Gotowe domki do 35 m² to doskonały pomysł na stworzenie swojego wymarzonego miejsca do zamieszkania bez wznoszenia budynku od podstaw z wykorzystaniem drogich materiałów budowlanych.

Dlaczego jeszcze warto kupić gotowy domek do 35 m²?

Domy do 35 m² całoroczne, dzięki temu, że wyposażyliśmy je w specjalne zabezpieczenia przed zimnem. Posiadają m.in. ocieploną podłogę oraz dodatkową izolację termiczną. Natomiast w upalne dni skutecznie obniży temperaturę w kontenerze zamontowana klimatyzacja. Co więcej, małe domy do 35 m² cechują się także dużą mobilnością. Można je z łatwością rozebrać i przenieść w inne miejsce. Poza tym dom do 35 m² całoroczny uda się nawet bezproblemowo powiększyć, gdyż w razie potrzeby istnieje możliwość dokupienia kolejnego i następnie połączenia go z już postawionym. Jeśli jesteś zainteresowany inwestycją w taki obiekt, to zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Zapewniamy, że nie zawiedziesz się jakością gotowego domku do 35 m². Zapraszamy do kontaktu!